29 Ağustos 2010 Pazar

sergi:Düşünce Suça Dönüşünce


belli bir konsepte dahil politik farklı bir sergi olmadan Toplum Düşmanı ile mi, biennallerin 2010'ların ışıltısı ile yılı kapatıcaz derken, sonbahar sezonu iddaı gözüken bir sergi ile açılıyor.

gerçekçi ol imkansızı iste- sergisinden beri toplu bir sergiye imza atmayan Halil Altındere kalabalık bir ekip ile Düşünce Suça Dönüşünce sergisine imza atıyor. bir önceki sergide başlık ile işler arasında bağlam kuramama sorunu vardı ve ayrıca 3-4 çalışma dışında zayıf bir sergiydi; bu seferki sergi benim için bir merak konusu.

Hafriyat Karaköy'ün kapanması ardından 4-5 Hafriyat sanatçısını yan yana getiren ekipte Free Check,seni öldüreceğim için çok üzgünüm gibi geçmişte Altındere'nin imza attığı ses geitren sergilerde yer alan önemli isimler var. ben özellikle son yıllarda dikkat ile izlediğim Nilbar Güneş'in çalışmasını merak etmekteyim

ekip:
.-_-. , Gülçin Aksoy, Nevin Aladağ, Hüseyin Alptekin, Anti-pop, Burak Arıkan, Caner Aslan, Volkan Aslan, Atılkunst, Vahap Avşar, Tufan Baltalar, Ramazan Bayrakoğlu, Bashir Borlakov, Canan, Aslı Çavuşoğlu, Burak Delier, Mehmet Dere, Ersan Deveci, Nazım Hikmet Dikbaş, Elçin Ekinci, Gökçe Erhan, İnci Furni, Murat Gök, Deniz Gül, Özlem Günyol & Mustafa Kunt, Nilbar Güreş, Altan Gürman, Hakan Gürsoytrak, Hazavuzu, iç mihrak, Gözde İlkin, Berat Işık, Gülsün Karamustafa, Ali Kazma, Levent Kunt, Can Kurucu, Ali Miharbi, Ahmet Öğüt, Suat Öğüt, Serkan Özkaya, Şener Özmen, İz Öztat, Nejat Satı, Erinç Seymen, Cengiz Tekin, İrem Tok, Nasan Tur, Nalan Yırtmaç.

link:
http://www.depoistanbul.net/tr/activites_detail.asp?ac=37

Hiç yorum yok: